Ağaoğlu halı yıkama hizmeti olarak Anadolu Yakasında Ağaoğlu‘nun tüm projelerine hizmet vermekteyiz. Ağaoğlu Şirketler Grubu bildiğiniz gibi İstanbul’da bir çok büyük projede imzası olan sayılı inşaat firmalarından bir tanesidir. Anadolu yakasında özellikle Ataşehir halı yıkama hizmeti sunan firmamız Tezaltem Ağaoğlu’na özel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Ağaoğlu halı yıkama telefon: 0216 466 65 65

Ağaoğlu halı yıkama hizmet sahası:

My World Ataşehir halı yıkama

Andromeda Gold Ataşehir halı yıkama

My Towerland Ataşehir halı yıkama

Ev temizliğinde halı temizliği çok emek ve güç istemesi nedeni ile hanımların korkulu rüyasıdır. Zamanınızdan ve enerjiden tasarruflu olmak için halılarınızı kaliteli bir halı yıkama firmasına teslim ederek hem yorulmadan hem de en ekonomik şekilde temizleyen firma garantisi ile teslim edebilirsiniz. Üstün kalite ve disiplinle çalışan firmamız bünyesinde uzman elamanlar tarafından halılarınız modern şekilde teknolojinin geliştirdiği makineler tarafından sağlıklı bir şekilde temizlenmektedir. Ataşehir Ağaoğlu halı yıkama hizmetini tam zamanında ve kaliteli olarak almak için irtibata geçebilirsiniz.

Ağaoğlu halı yıkama

Hijyen Ve Kaliteli Yıkama

Çocuklarınızın sağlığı için halıların temizlenmesinde  önemli olan  ve hijyen sağlayan ürünlerle halılarınız kaliteli ve pırıl pırıl yıkanmakta ve adresinize kısa sürede teslim edilmektedir. Gözle görülmeyen tozların yol açtığı hastalıklar akciğerler ve solunum rahatsızlıklarının neden olduğu halıların gerekli şekilde yıkanıp kullanılması önem taşımaktadır.  Firmamızın uzman personelleri tarafından  özel makinelerle halı içine biriken tozlar emilerek kaliteli bir şekilde temizliği sağlanmakta ve müşteri sağlığı göz önünde tutularak kullanılan kimyasal maddelere özen gösterilmektedir.

İhtiyacınız olan her zamanda halı yıkama firmamızı arayarak adresinizden alınmak suretiyle halılarınız temizlenip yıkanır ve özel kurutma alanlarında kurutularak kısa zamanda tekrar adresinize zarar görmeden teslim edilmektedir. Her halı modeline ve markasına uygun olarak yıkama işlemi yapılmakta ve uygun fiyatlarda yıkama hizmeti verilmektedir.