Ataşehir El Dokuma Halısı Yıkama

Ataşehir el dokuma halısı yıkama için firmamız kurumsal hizmetleri ile uygun fiyata ve tam zamanında prensibiyle sunuyor. El dokuma halıları firmamızın tecrübesiyle zarar vermeden, titiz yıkadığı halılardır. Sorunsuz bir halı temizliği için Tezaltem size yeter.

Ataşehir’de El Dokuma Halı Yıkama
Tazaltem Ataşehir halı yıkama: 0216 466 65 65

Ataşehir el dokuma halısı yıkama

El dokuma halı yıkama hizmetinden bir çok firma uzak durmak ister. Çünkü el emeği olan bu halılar hem pahalı hem özel ve narin halılardır. Yanlış işlemde kullanılmaz hale gelebilmektedir. Hal böyle olunca el dokuma halı yıkama işini profesyonel halı yıkama firmaları üstlenmektedir ve Tezaltem Profesyonel halı yıkama fabrikası da bu değerli halılarınızı yıkamaktaır.

El dokuma halılarını Nasıl yıkıyoruz?

Bu halıları kesinlikle otomatik makinelerde yıkamıyoruz. Elde yıkama makineleri ile bu halılar tek tek yıkanmakta ve hijyen bir temizliğe kavuşmaktadır. El dokuma halılarının en büyük düşmanı çamaşır suyu ve kimyasal leke çıkarıcılardır. Hele ki kök boyalı kilimler çamaşır suyu için çok narindir. Doğal maddelerden imal edilmiş halı şampuanları ile halılar tek tek yıkanır. Yıkama sonrası durulama çok önemlidir. İyi durulanmayan halı üzerindeki şampuan kalıntıları uzun süreli halının kullanımında zarar verebilir.  Bol su ile yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılır. Burada bazı halıların sıkılması sakıncalıdır. Özellikle antika halılar kesinlikle sıkılmamalıdır. Zira sıkma esnasında makine içinde halı gerilmeler olacağından iplikleri zarar görebilir.

Sıkma işleminden sonra kapalı halı kurutma odalarında kurutulur ve artık son kontrolden sonra halınızı gönül rahatlığı içinde kullanmanız için tam zamanında kapıda teslim ederiz. Böyle titiz bir yıkama sonrası halılarda renk solması, yıpranma söz konusu dahi değilidr. Ücretsiz servisimiz ile Ataşehir el dokuma halısı yıkama hizmetini bizden almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir el dokuma halı yıkama: Halı yıkamaişindeki tecrübemiz ile Ataşehir ilçesine el dokuma halısı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Nepal halı yıkama; firmamız Nepal halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır. Tezaltem iletişim bilgilerimiz:

Ataşehir Step halı yıkama; Tezaltem step halılarınıza zarar vermeden tam zamanında teslim etmektedir.

Tezaltem Telefon 2 :  0216 415 98 98

Diğer hizmetlerimiz: Kayışdağı halı yıkama, Örnek mahallesi halı yıkama, İnönü halı yıkama, Batı Ataşehir halı yıkama

 

 

Bir yanıt yazın