Batı Ataşehir halı yıkama hizmetini tam zamanında  ve kurumsal bir firma olan Tezaltem garantisi ile almak ister misiniz ? Tezaltem halı yıkama, kaliteli ve uygun fiyatları ile kurumsal bir firmadır. Firmamız Batı Ataşehir’de olduğu gibi Ataşehir’in tüm semtlerine hızlı servis imkanı sunmaktadır. Halınız mı yıkanacak? Tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Batı Ataşehir halı yıkama
Telefon: 0216 466 65 65

Batı Ataşehir halı yıkama
Batı Ataşehir halı yıkama

Batı Ataşehir’de profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız hizmetinizdeyiz. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde söz verdiğimiz zaman diliminde adresinize geliyor, halıları aldıktan sonra temiz bir şekilde yine söz verdiğimiz saatte halıları teslim ediyoruz. Siz de saatlerce hatta günlerde halınızı beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Batı Ataşehir Halı Yıkama Fiyatları için tıklayın.

Ev hanımlarının en önemli dertleri arasında yer alan halı temizliği için en kaliteli firma ile görüşmek gerekir. Bir halı yıkama firması hem hijyenik temizlik yapabilmeli hem de müşteri odaklı çalışabilmelidir. Firmamız bu alanda öncü firma olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten onur duyacaktır. Alanında başarılı ve tecrübeli ekibimiz ile sizde halı temizliğinin rahatlığını göreceksiniz. Hemen alttaki resimde el halısının yıkama işlemi görülmektedir. Dikkat ederseniz bol şampuan ile yıkanan halı kirlerden arınacaktır.

Halı Yıkama Batı Ataşehir

Batı Ataşehir Uygun Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Tezaltem halı yıkama bir halının dışının temiz olması içinin de aynı şekilde temiz olduğu anlamına gelmez. Bu yüzdende önemli olan derinlemesine temizlik hizmeti veren bir firma ile iş yapmanızdır. Bu anlamda hem deterjan olarak kimyasal ürün kullanmayan ve derinlemesine temizlik yapabilen tek firma olmanın onuru içindeyiz. Alanında başarılı firmamız tüm halılarınızı evinize kadar gelerek alıyor ve tertemiz ederek tekrar size teslim ediyor.

Batı Ataşehir’de Profesyonel Halı Temizleme

Vereceğiniz tüm halılar şirketimiz güvencesindedir. Herhangi bir karışıklığa mahal vermeden halılarınız güven içinde sizlere teslim edilecektir. Tüm halılar teker teker yıkanacak ve hijyenik olarak sizlere geri verilecektir. Alttaki resimde ise yıkanmış bir el halısı görülmektedir. Kontrol aşamasında iken çekilen resimde de görüldüğü gibi halı ilk günkü canlılığına kavuşmuştur.

Batı Ataşehir halı yıkama hizmeti için firmamıza telefonla ulaşmanız yeterlidir. Yukarıdaki videoda fabrikamızda el dokuma halısının yıkama işlemi görülmektedir. Bol şampuan ile yıkanan halı bol su ile durulanmakta ve ardından sıkıldıktan sonra kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar kontrol edilir ve söz verdiğimiz zamanda adresinize teslim edilir.

Batı Ataşehir halı yıkama

Firmamız Ataşehir halı yıkama-temizleme hizmetini müşterilerimize uygun fiyata ulaştırmaktadır. Rekabeti kalite ile birleştiren firmamız bu kapsamda liderliğe oynamaktadır. İstanbul Anadolu yakasının sayılı firmalarından olan firmamız bir halının en iyi nasıl temizleneceği hususunu büyük bir titizlikle yürütmekte ve uygulamaktadır. Geek akar ve maytlardan gerek halı üzerindeki tüm yabancı maddelerden tam olarak kurtulmak için firmamız halılarınızı titizlikle yıkamaktadır. Kış günlerinde dahi kapalı odalarda kuruyan halılar kısa sürede teslim edilmektedir.