Caddebostan halı yıkama hizmetini garanti altında ve hızlı servisi ile yerine getirmekte olan Tezaltem hizmet sayfası. Caddebostan halı temizliğinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz firmamızı iletişim kanalları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. El dokuma halısı, yün halı, ipek veya nepal halısı olması bizim için fark etmiyor. Her kalitedeki halıyı titiz bir şekilde yıkıyor, söz verdiğimiz gibi zamanında teslim ediyoruz.

caddebostan halı yıkama

Caddebostan Halı Temizleme

Her evin kullanım aracı olan halılar her yıl yazın başlangıcına doğru toplanıp yıkamalara verilmektedir. Bizlerde bu sektörde aslında pek bilinmeyen fakat çok önemli olan halı yıkamaların tüm inceliklerinden bahsedeceğiz. Caddebostan Halı yıkama olarak sunduğumuz hizmet sanıldığı kadar çok kolay bir olgu değildir. Bilinmelidir ki halılar türlerine göre ve yıpranma durumlarına göre yıkanmalıdır. Eğer ki düzgün yıkanmayan halıları kullanırsanız size sağlık açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Özellikle bebeğinizin var olduğunu sayacak olursak eğer bu konu üzerinde daha çok durulmalıdır. Halılar türlerine göre sert ve ph değerleri ayarlanarak yıkanmalıdır. Bizler bunların farkında olarak sizlere sunulabilecek en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelini yapmaktayız. Bu hizmeti suna bilmek için teknolojiyi de yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Halılar yıkandıktan ve kurutulduktan en kısa sürede düzgün bir şekilde ambalajlanmalı ve saklanmalıdır.

Caddebostan Halı Yıkama Fiyatları

Halıları olabildiğince sert su akışıyla yıkamalı ve ph değerini ona göre ayarlamalısınız. Halı yıkama tavsiye konusunda sizlere elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmayı kendimize borç bilmekteyiz. Caddebostan fiyatları şu şekilde sıralayabiliriz. Ayrıntılı liste için alttaki linki kullanabilirsiniz:

Halı Yıkama Fiyat listemiz

Hizmetimize ait video aşağıda yer almaktadır. Örnek bir el dokuma halısı dikkatlice yıkanmakta ve ardından sıkma makinesinde sıkılmaktadır. Firmamız zamanında teslim hizmeti ile öne çıkmaktadır. Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.