Caferağa halı yıkama hizmeti, Tezaltem halı yıkama fabrikası garantisi ve hızlı servisi ile sunuyoruz. Kaliteli bir halı temizliği istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz halılarınızı alır ve kısa zaman sonra tam zamanında teslim eder. Tezaltem halı yıkama firması Caferağa halı yıkama hizmeti vermektedir. Sizlere bu sayfada hizmetimiz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Caferağa semti Kadıköy’ün sahil kesiminde bulunan şirin bir semttir. Her ne kadar resmi olarak mahalle geçse de artık semt olarak anabiliriz. Sahil kesiminde bulunan Caferağa’da halı yıkama hizmeti almak için ya yakın çevrenizden bir tavsiye alacaksınız ya da online olarak arayıp ilginizi çeken bir firma ile iletişime geçeceksiniz. Bu aşamada dikkat edeceğiniz bir kaç hususu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Halı yıkama siparişi vermeden önce şu sorulara cavap bulmalısınız.

caferağa halı yıkama

Caferağa halı temizleme ayrrcalıkları

  • Halıları firma nasıl yıkıyor?
  • Halı yıkama işleminde garanti veriyor mu?
  • El dokuma halısı yıkıyor ?
  • Zamanında teslim ediyor mu?
  • Müşteriye karşı duruşu nasıl?
  1. Firmamız el dokuma halılarını el makinesi ile yıkamaktadır. Böylelikle halı zarar görmeden yıkanmış olur. Otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanan el dokuma halılar zarar görmektedir.
  2. Firmamız her halı için bizden kaynaklanan sorunlar için garanti vermektedir.
  3. El dokuma halıları uzmanlık alanımızdadır. Titiz bir yıkama aşaması sonrası halılar mis gibi olmaktadır.
  4. Müşteri memnuniyeti en önemli amacımızdır, güler yüzlü hizmetimiz ile Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde hizmet vermekteyiz