Çin halısı yıkama, Tezaltem firmasının uzman olduğu halı çeşitidir. Firmamız Çin halılarını titizlikle yıkar ve zamanında teslim eder. Üstelik garantimiz altında temizliği yapılmaktadır.

Çin halısı yıkama hassas işçilik, emek ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Eğer Çin halılarınızı bu konuda bilgisi olmayan kişilerce yıkanmasına izin verirseniz Çin halınızda geri dönüşümü olmayan hasarlara yol açabilirsiniz. Bizler Çin halınızı profesyonelce yıkıyoruz yıpranmadan koruyup yeni gibi sizlere teslim ediyoruz. Çin halıları ipek ve yün ipliklerden oluşan motifleriyle göz alan ve ev dekorasyonuna renk katan kaliteli ve güzel halıdır. Çin halınızın temizliği ve görünümü evinizin hijyeni, ailenizin sağlığı açısından önemlidir. Düzenli aralıklarla yıkanmadığında toz, kir mikropları içinde tutan halılar, çeşitli bakteri ve halı böceklerinin yuvası haline gelebilir. Ancak merak etmeyin çünkü bizler halınızı yıpratmadan tertemiz yıkıyor ve sizlere pırıl pırıl teslim ediyoruz.

çin halısı yıkama

Kalifiye çalışanlara sahip olduğumuzdan işimizi olması gerektiği gibi özenle yapıyoruz. Halı türüne göre çeşitli yöntemlerle temizliyor, bakterilerden tamamen arındırıyoruz. Halınızı kuruturken özel yöntemler kullandığımızdan halınız kesinlikle eskimez. Çin halılarına özel yıkama yapıyoruz. Müşteri odaklı ve profesyonel çalışma politikamızla müşterilerimiz temiz ve yeni gibi güzel halılarıyla memnun ve mutlu oluyorlar. Ayrıca Nepal halı yıkama sayfamız da ilginizi çekebilir.