Dumlupınar mahallesine halı yıkama hizmeti veren firmamız ayrıca Kadıköy ilçesinin tamamına servis hizmeti sunmaktadır. Kurumsal hizmetleri halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye-koltuk yıkama hizmetlerini tüm  ilçeye ulaştıran firmamız bu hizmetleri tam zamanında yerine getirmektedir.

Kadıköy Dumlupınar’da Halı Yıkama
Tel: 0216 466 65 65

dumlupınar halı yıkama

Halıların hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Firmamız, halılarınızı sizden kısa sürede alıyor, hijyen kurallarına uygun olarak temizleyerek size kısa sürede teslim ediyor. Dumlupınar halı yıkama firması olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzman çalışanlar, hijyenik temizlik ürünlerimiz ve son teknolojik halı yıkama makinelerinde hizmet vermektedir. Halı yıkama konusunda yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemiz ile her türlü halılarınızı doğru yıkama teknikleri ile temizlemekteyiz. Amacımız, yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz halıların, hijyen kurallarına uygun olarak yıkanmasıdır.

Halı Yıkama Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halılarınızın özelliğine uygun şekilde yıkanması önemlidir. Doğru yıkama teknikleri halılarınızın ömrünü uzatacak ve görünümünden hiçbir şey kaybetmemesini sağlayacaktır. Bu konuda firmamız, birinci sınıf hizmet sunmakta olup, halı yıkama konusunda son derece güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Yıkama esnasında dijital baskı halılar farklı tekniklerle yıkanırken, makine halıları farklı, el dokuma halıları farklı tekniklerle yıkanmaktadır. Tüm bu ayrıntılara vakıf olan firmamız, halılarınızı uzman ekip ve tecrübeli kadrosu ile titizlikle temizlemektedir. Kadıköy halı yıkama hizmetini büyük titizlikle yürüten firmamız tüm hijyen kurallarını yerine getirmektedir.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Sunuyoruz

Yenilenen hizmet kalitemiz ile halılarınızı hijyen kurallarına uygun şekilde yıkayan firmamız, hız konusunda da en iyi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Hızlı hizmet sunan firmamız, kurumsal hizmet anlayışı içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uygun fiyat aralıkları ile siz de halılarınızı firmamıza güvenle yıkatabilir ve teslim edebilirsiniz.