Erenköy halı yıkama, Kadıköy’de bulunan hizmet sahamızdır. Firmamız Tezaltem tam zamanında teslim avantajı ile sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Halı temizliğinde uzmanlaşan firmamız geniş bir servis ağına sahiptir.

Tezaltem bünyesinde teslim alınan halılarınız artık güvencemiz altındadır. Kontrol bölümünden geçerek halının cinsine göre, uygun halı yıkama şampuanı, leke varsa leke çıkarıcı ile temizliği gerçekleştirilir. Her halının yıkanma şekli farklıdır. Mesela shaggy halılara normal halılardan farklı bir temizlik şekli uygulanır. Temizlemede fırçası farklıdır, yıkama sistemi farklıdır gibi gibi birçok detaya göre halılarınız ayrılır ve yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama sonrasında da durulaması yapılır ve kurutma odalarına alınır. Erenköy halı yıkama hizmeti için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Erenköy halı yıkama

Telefon: 0216 466 65 65

Halı Yıkamada Kurumsal Hizmet

Kurumsal ve profesyonel hizmet almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Söz verdiğimiz zaman dilimlerinde halılarınızı alıyor yine belirttiğimiz zaman diliminde de teslim ediyoruz.

Erenköy Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Halı kurutma odaları halı yıkama firmalarında olmazsa olmazlar arasındadır. Halı teslimatı kuşkusuz verilen zaman diliminde mutlaka müşteriye ulaştırılmak zorundadır. Ancak halı temizliğinde en önemli nokta halının kurutulmasıdır. Nemli teslim edilen halıdaki geçmeyen koku müşteri memnuniyeti olarak bize geri döneceğini bildiğimizden tüm detaylara fazlası ile önem veriyoruz. Unutulmamalıdır ki tam kurutulmadan teslim edilen halılar müşteriye getirildiğinde oluşan nemden dolayı kötü bir koku yayacaktır. Bu da kötü bir izlenim demektir. Sizin memnuniyetsizliğiniz bizim için hanemizde başarısızlık olarak geri döneceğinden halılarınızı yıkama esnasından kurutma ve teslim aşamasına kadar sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Erenköy Halı Yıkama Fiyatlarımız için tıklayın:
https://www.tezaltem.com/fiyatlarimiz/