İçerenköy halı yıkama, Tezaltem Halı Yıkama Fabrikasının servis bölgelerinden İçerenköy halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Firmamız kalitesi ve uygun fiyatları ile tüm Ataşehir ilçesine halı temizleme hizmeti vermektedir.

İçerenköy halı yıkama

Tezaltem İçerenköy mahallesine tam zamanında hizmet anlayışı ile hızlı ve ücretsiz servisi ile profesyonel hizmet vermektedir. Özellikle el dokuma halısı yıkama konusundaki uzmanlığı ile en değerli halılarınızın temizliğini de üstlenmektedir. Bildiğiniz gibi el dokuma halıları hassas ve bir o kadar da pahalı halı çeşididir. Ama firmamız el dokuma halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır.

İçerenköy halı yıkama
İçerenköy halı yıkama

Halı Yıkama İçerenköy Ataşehir

Düzenli halı yıkatmak, halıların derinlemesine temizliği açısından ve uzun süreli kullanım açısından önemi büyüktür. Özellikle çocuklu evlerde halı temizliği iki kat fazla önem taşır. Halı üzerinde adeta sürünen çocuklar kire, mikroba, bakteriye birebir yakındır. Halı içeriğindeki bakteri birikmesi korkusu ile bazı doktorlar hamile hastalarına evde halıların kaldırılması önerilerinde de bulunmaktadırlar. Halılar uzmanlar tarafından en az yılda 2 kez yıkanması konusunda ev hanımlarını uyarıyor. Profesyonel yıkanılan halılar kirlerden ve mikroplardan ancak kurtulabilir. Halı kirlendiğinde rengi matlaşır, dokusunda bozulmalar dikkatinizi çeker. Özellikle masa altlarındaki halılar ya da devamlı basılan bölümdeki halılarda yer yer kir ve lekeler dikkat çeker. Ataşehir İçerenköy halı temizleme hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Halıyı Standartlara Uygun Şekilde Yıkıyoruz

Halı yıkama teknikleri arasında son zamanlarda hayli etkili ve tercih edilen sistem halıyı buharla yıkamadır. Bu teknikle temizlenen halılarda daha etkili bir temizlik söz konusudur. Bu sistemde kaynar su halının en dip seviyesine kadar preslenir. Kaynar su mikrop arınmasında bir numaralı çözümdür. Böylelikle kir, polen, toz parçacıkları, alerjik parçalar, bakteriler vakumlanarak makine tarafından çekilmiş olunur ve böylelikle derinlemesine temizlik gerçekleşmiş olur. Hizmetlerimizden yararlanarak halılarınızı yıkatmak için bize ulaşabilirsiniz.