Tezaltem halı yıkama firması, İran halısı yıkama hizmetini hızlı, zamanında teslim avantajı ve uygun fiyatları ile siz müşterilerimizin hizmetindedir. İran halı temizliğinde lider olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, garantili hizmet de vermektedir.

İran halısı yıkama, Çin halılarını yıkama ve benzeri özel dokuma halılarınızı elde yıkamaktan korkuyor ve yıpranmasını istemiyorsanız, bizler en güzel şekilde yıkıyoruz. Firmamız ile birlikte sizlere en güzel makinelerimizi ve en doğal, kaliteli deterjanlarımızı sunarak tamamen güvenilir bir şekilde halılarınızı yıkıyoruz. Dilediğiniz her an her yerden ulaşım sağlayabilir ve halılarınızın büyük bir özenle yıkanmasını ön görebilirsiniz. Halılarınızın hiçbir tarafına zarar vermeden ve yıpranmalarına engel olarak tamamen korumalı bir biçimde yıkıyor, kurutuyor ve paketliyoruz.

iran halısı yıkama

Tüm Özel Dokuma Halılarınız Bizimle Tertemiz

Halılarınızın tertemiz olmasını diliyor ve evde yıkamak yerine güvenilir bir halı yıkama firması arıyorsanız, biz sizlere yardımcı oluyoruz. Son teknoloji ile donatılmış halı yıkama makinelerimiz sayesinde kesinlikle halılarınıza bir zarar vermeden, ilk günkü kadar yeni bir şekilde sizlere geri teslim ediyoruz. Yıkanacak kaç adet halınız olursa olsun, adresinize kadar geliyor, halılarınızı alıyor ve yıkama adresimize getiriyoruz. Sonrasında yıkanan ve kısa sürede kurutulan halılarınızı sizlere aynı şekilde iade ediyoruz. Firmamız Hereke ve Çin halı temizliği de yapmaktadır.