Kentplus halı yıkama hizmeti ile İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kentplus Kadıköy, Kentplus Centrium ve Kentplus Ataşehir bloklarına hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Emay inşaatın Brandium projesine de servis hizmetimiz vardır.

Emay İnşaatın yaptığı Kentplus projelerinde binlerce kişi yaşamaktadır. Özellikle yeni projeler olduğu için Kenplus projelerinde yaşayanlar da yeni ve semte yabancı kişiler olmaktadır. Dolayısıyla iyi bir halı temizleme firması bulmak sorun olabilmektedir. Firmamız Kentplus Ataşehir, Kadıköy ve Centrium bloklarına hızlı ve tam zamanında hizmet anlayışı ile halı temizliği yapmaktadır.

kentplus halı yıkama

Kentplus Ataşehir – Kadıköy – Centrium Halı Yıkama

Çocuklu evlerde sık sık kirlenen ve lekelenen halılar dikkat çekicidir. Annelerin ellerinde devamlı bezlerle ya da leke çıkarıcılarla kirleri anında temizleme eğilimde olduklarını biliyoruz. Ancak lekenin el temizliği ile ortadan kaldırılması oldukça zordur. Çünkü lekeler olsun, kir ya da mikroplar olsun doğrudan halının içine işler. Elde yapılan temizlikte bunun görünen yanında etkili olur hatta belki birkaç gün sonra deyim yerindeyse leke tekrar kusabilir. İşte bu noktada halı yıkama hizmeti veren firmalar sektörü oluşmuştur. Kentplus halı yıkama hizmeti için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Halı Yıkama Teknikleri İle Hizmetinizdeyiz

Halı yıkama firmalarında esas misyon müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Bu da ancak derinlemesine bir temizlikle söz konusu olur. İşimizde güven ve kalite vermek hizmet sektörü olarak ilk görevimizdir. Bize ulaştığınız andan itibaren halılarınız güvencemiz altına girer. Teknolojinin bize sağladıkları ile halı yıkama teknikleri açısından ileri seviyelerde olduğumuzu yinelemekte yarar görüyoruz.

Halılarınız özel otomatik makinelerimizde itina ile yıkanır. Sonra basınçlı su altında durulaması gerçekleştirilir. Firmamızda halılar açık hava yerine özel kurutma odalarımız da kurutularak teslime hazır hale getirilir. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.