Tezaltem halı yıkama fabrikası Nepal halılarının temizliğinde büyük bir dikkat göstermekte ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Bunun en büyük nedeni firmamızın nepal halılarının kaliteli ve pahalı olmasıdır. Nepal halıları kalitesi ve zarif görüntüsü ile tercih edilen halılardır. Yıkanması da bir o kadar dikkat isteyen bu halıların garanti altında yıkanması sizin için önem taşımaktadır. Tezaltem tüm hizmetlerinde olduğu gibi Nepal halılarında da garantili yıkama hizmeti vermektedir. Bu sayfada Nepal halılarının yıkanması ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Aşağıdaki Videonun tamamı fabrikamızda çekilmiştir. Ve videoda nepal halısının yıkama işlemi görülmektedir.

nepal halı yıkama

Halılarınızın temizliği sizlerin ve ailenizin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Özellikle toza alerjisi olan kişiler için bu büyük önem arz etmektedir. Bizler halı yıkama için son teknoloji makineler ve anti bakteriyel deterjanlarla halılarınızı özenle yıpratmadan temizliyoruz. Profesyonel ekipmanlar kullandığımız için halı yıkama yaparken halılarınız zarar görmez ve gerçek anlamda kir, toz ve bakterilerden arınır ve sizlerin temiz bir atmosfere sahip olmanızı sağlar.

Neden Biz?

Halılar sürekli süpürülse bile içlerinde birçok zararlı bakteri ve kalıntıyı tutarlar. Eğer halıları kendiniz temizlemek isterseniz bu size hem zaman kaybettirecektir hem de halıların yeterince temiz olmamasını neden olacaktır. Nepal Halılar halı temizlemek için üretilmiş makineler ile ve özel üretilmiş deterjanlarla doğru yöntemle temizlenmelidir. Bizler halılarınızı olması gerektiği gibi temizleriz ve teslimatını gecikmesiz olarak yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için yaptığımız işi özenle ve disiplinle yapmaktayız. Sizlerde halılarınızın yıpranmadan kısa sürede doğru bir temizleme yöntemiyle temizlenmesini istiyorsanız bizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz ve çalışma ekipman ve ekibimizle müşteri memnuniyetini garantilemekteyiz.