Firmamız Stor perde yıkama temizleme hizmetiyle her çeşit ve ebattaki stor perdelerinizi mekanizmasından ücretsiz olarak sökmekte ve temiz bir şekilde yıkandıktan sonra yine yerlerine monte etmektedir.

Ataşehir Stor perde yıkama

stor perde yıkama

Tezaltem halı yıkama fabrikası halı temizliği hizmetinden başka stor perde yıkama hizmeti de vermektedir. Profesyonel olarak yaptığımız bu hizmette de % 100 garantili hizmetimiz vardır. Ataşehir stor perde yıkama temizleme hizmeti için şimdi bizi arayabilirsiniz:

0216 466 65 65

Stor perdeler diğer perdelere göre daha sık kirlenmektedir. Çünkü sabit ve katlamalı olan kısımları ortamdaki kiri ve tozu mıknatıs gibi çekmekte ve emmektedir. Dolayısıyla diğer perdelerden daha sık yıkanmalıdır. Firmamız adresinize gelerek mekanizmasından stor perdeleri alarak yıkamakta ve mis gibi pırıl pırıl teslim etmektedir. Ev hanımları kimi zaman perdleri kendileri yıkamak isteyebilir. Ancak bunun bir çok sakıncası vardır; makineye sığması problemdir, sığsa bile iyi yıkanmaz. Yıkandıktan sonra ütülemesi ise yaraya tuz basmak ile aynıdır. Bunun yerine firmamız sizi tüm bu zahmetlerden kurtararak hem zamandan kurtarıyor hem de yorulmanızın önüne geçerek istediğiniz temizlikte teslim ediyor.

Kadıköy Stor perde yıkama

Firmamız Kadıköy ilçesine de stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Bir telefonla bize ulaşabilir sorunsuzca ve zahmetsizce perdelerinizi yıkatabilirsiniz. Tezaltem profesyonel hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.

stor perde temizleme