Suadiye halı yıkama hizmetini tam zamanında ve almış olduğumuz halıları profesyonel bir şekilde teslim ediyoruz. Tezaltem Halı Yıkama hizmet kalitesi ve en önemlisi zamanında teslim özelliği ile Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde hizmet vermektedir.

Suadiye Halı Temizleme
0216 466 65 65

suadiye halı yıkama

Halılar evlerimizin dekorasyonunda büyük rol oynayan bir eşyadır. Fakat sürekli yerde olmalarından ötürü birçok tehlike de bünyesinde barındırması ile bilinir. Sürekli yerde bizim hem gözümüze hem de zevkimize hitap eden halıların temizliği de bir o kadar önem teşkil eder. Bu yüzden Suadiye halı temizliği yaptıracağınız firmanın alanında çok hassas ve öncü bir firma olması gerekiyor.

Suadiye halı yıkama Kadıköy

Bir halı dış yüzeyi temizlenmiş ise temiz olmuş denemez. Halının dış yüzeyinin temiz olması kadar iç yüzeyinin de temiz olması gerekiyor. Bu hem bakterilerin ölmesi hem de sağlığımız için büyük önem teşkil etmektedir. Suadiye halı temizleme hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz. Suadiye halı temizleme olarak en dikkat ettiğimiz husus, Özellikle çocuklu ve sürekli yerde oturmayı seven bir aile için bu durum iki kat daha önem teşkil ediyor. Bu detayları ve daha fazlasını dikkate alarak sizlere hizmet veren firmamız bu alanda alanında en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Eğer sizde her halı için ayrı bir temizleme sistemi sunan bir firma ile derinlemesine temizlik istiyorsanız birlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Suadiye halı yıkama hizmetimiz için aşağıdaki videoyu hazırladık. El dokuma halısının nasıl yıkandığı videoda görülmektedir. Yıkama işleminden sonra sıkma işlemi ve kurutma aşamalarından geçmektedir halılar.