Yenisahra halı yıkama hizmeti ile tam zamanında aldığı halıları yine tam zamanında teslim eden Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası hizmet sayfası. Halı yıkama tecrübemiz ile Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde profesyonel halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Ataşehir halı yıkama hizmetinde de emin adımlarla ilerlemekte ve aranan bir halı yıkama firması olma yolunda da ilerlemekteyiz.

Yenisahra Halı Temizleme
Tel: 0216 466 65 65

Firmamız halı yıkama sektöründe ilk akla gelen firmalardan bir tanesidir. Kaliteli, temiz ve modern temizlenmiş bir halı istiyorsanız son derece güvenilir bir hizmet sunan firmamız bunun için en uygun halı yıkama firmasıdır.Yenisahra halı yıkama işlemi için dizayn edilmiş hijyenik ortamda tesisimizde yıkama işlemi gerçekleştirilen halılarınızı firma olarak evinizden teslim alıp aynı titizlikle evinize teslim etmekteyiz. Sektöre girdiğimizden beri en iyi, en kaliteli, en hijyenik, en hızlı, en modern hizmeti sunmaya yönelik faaliyetlerde bulunmaktayız.

yenisahra halı yıkama

Yenisahra Halı Yıkama Ataşehir

Bildiğiniz gibi önceleri Kadıköy’e bağlı olan Yenisahra mahallesi Ataşehir’e bağlanmıştır. Profesyonel bir firma bulmak çoğu zaman sorun olmaktadır. Firmamız söz verdiği gibi tam zamanında adresinize gelerek sizi saatlerce bekletmez. Yenisahra veya başka semt olması bizim için fark etmez.

Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle fabrikamız Yenisahra semtinde olduğu için hızlı servis imkanı sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Çoğu zaman halılarınız acil yıkanması gerekebilir ve size yakın bir halı yıkamacı bulmanız zaman alabilir. Fabrikamız Yenisahra mahallesinde olduğu için hızlı bir şekilde halınızı adresinizden almaktadır.

Sağlımızı etkileyen yegane faktör yaşadığımız ortamdır. Yaşadığımız alanın büyük bir kısmını halılarımız kapsar, bu nedenle halılarımızın temizliği çok önemlidir. Günlük evde yaptığımız temizlik hijyen sağlamak açısından yeterli olmamaktadır. Bu nedenle firmamız sizin ve halılarınızın sağlığı için modern yöntemlerle hijyenik yıkamalar gerçekleştirmektedir. Son derece güvenilir hizmet sunan firmamız bizi tercih eden müşteriler tarafından daha sonrasında da sıkça tercih edilmektedir. Firma olarak prensibimiz kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak, modern yıkama sistemlerimizle en hijyenik en iyi hizmeti size sunmaktır. Siz de kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hemen alttaki videoda fabrikamızda el halısının yıkama işlemi görülmektedir. Bol şampuan ve köpükle yıkanan halı, bol su ile durulanır ve kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar kısa zamanda adresinize teslim edilir.