Bostancı halı yıkama hizmeti ile Kadıköy ilçesinde tam zamanında teslim prensibi ile profesyonel hizmet almak ister misiniz? Saatlerce halı yıkamacınızı beklemenize gerek yok, firmamız Tezaltem, halıları tam zamanında teslim etmektedir.

Tezaltem Bostancı halı yıkama hizmetini en uygun fiyata sunan firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmetimiz hem kaliteli hem garantimiz altındadır. Ucuz ve kaliteli halı yıkama hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçbilirsiniz. Bildiğiniz gibi halı yıkama işi önem arzeden temizlik işlemlerinden bir tanesidir.

Bostancı halı yıkama
Telefon: 0216 466 65 65

bostancı halı yıkama

Bostancı’da profesyonel halı temizleme hizmeti veren Tezaltem halı yıkama fabrikası geniş bir servis bölgesine sahiptir. Bunlardan birisi Kadıköy Bostancı semtidir. Firmamız hızlı servisi ile öne çıkmaktadır. Ayrıca kaliteli yıkama hizmetimiz ile de halılarınız hijyen temizlik ile buluşmaktadır. Evlerin vazgeçilmez eşyaları olan halılar belirli aralıklarda yıkanmalıdır. Yıkama işlemi her ne kadar ev tipi halı yıkama makineleri ile yapılsa da fabrikadaki yıkama işlemi kadar sağlıklı olmamaktadır.

Bostancı’da Profesyonel Halı Temizleme

Bir halı fabrikada derinlemesine yıkama aşamalarından geçemktedir. Öncelikle halının üzerindeki gözle görülen yabancı maddeler alınır. Daha sonra yıkama makinesi ile bol şampuan kullanılarak yıkanır. Bir çok firmanın durulama aşamasına önem vermediğimi maalesef şahit olmaktayız. İyi durulanmayan halılar kısa zamanda kirlenmektedir. Bol su ile durulanan halılar leke kontrolü yapılarak kurutma bölümüne aktarılır. Kuruyan halılar paketlenerek servise hazır hale getirilir.

Bostancı el dokuma halısı yıkama

Halı temizliği en iyi ev hanımlarının başını ağrıtmaktadır. Bir halı yıkama fabrikasından geldikten bir kaç ay sonra renginde değişim başlamaktadır. Hele ki eve misafir gelecekse öncelikle halı temilziğine odaklanılmaktadır. Hal böyle olunca halı yıkama işlemi büyük bir dikkat ve titiz bir çalışma sonrası yapılmalıdır. Fabrikamızda usta halı yıkamacı personelimiz büyük bit dikkatle halı yıkama işlemini yapmaktadır. Hemen alttaki videoda bir halının yıkama işlemi görülmektedir. Halı natürel şampuanlar ile yıkanmakta ve bol köpük ile makine halı üzeinde gezdirilmektedir. Burada dikkat ettiğimiz bir husus da halının zarar görmemesidir. Bir çok halı yıkama makinelerinin yanlış kullanımı sonucu bozulmakta ve kullanılamaz hale gelmektedir. Firmamız bu konuda da garanti vererek halıya zarar vermeden yıkamaktadır.

Kadıköy Bostancı’da Uygun Fiyata Halı Yıkama

Kadıköy Tezaltem halı yıkama fabrikamızda halının cinsine göre yıkama işlemi ve halı şampuanı kullanılmaktadır. Örneğin yün halılarda leke çıkarma işlemi diğer makine halılarından farklı bir uygulama kullanılmaktadır. Çok nadir de olsa leke çıkarma işlemi başarısız olabilmektedir. Çünkü bir çok lekeden tam olarak kurtulmak için kimyasal çözücüler kullanılmalıdır. Yün halılarda ise kimyasal leke çözücü kullanılmaz.

Bostancı halı yıkama hizmetini en hızlı bir şekilde sunmak için günlük servis çıkarmaktayız. Böylelikle acil halı temizleme ihtiyaçlarınıza bile anında cevap verebiliyoruz. Firmamız kalitesi öne çıkan sayılı firmadan bir tanesidir. Sorunsuz bir halı yıkama işlemi için firmamız hizmetinizdedir.

Bostancı Halı Yıkama Fiyatları

Makine Halısı 6 TL
Şagi Halı 9 TL
Deceo Halı 10 TL
Yün Kilim 12 TL
Ayrıntlı fiyat listemiz için şu fiyatlarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.