Halı yıkama sektörü son yıllarda hızle gelişmiş ve günümüzde hemen hemen her eve bir halı yıkamacı girmeya başlamıştır. Bu sayfada sizlere tesisimizdeki halı yıkama işleminden ve halı temizliğinin hayatımızdaki yerinden bahsetmeye çalışacağız.

halı yıkama

Halı Yıkamanın Geçmişi

Halı temizleme işlemi 10-15 yıl öncesine kadar ev temizliğinde büyük yeri olan bir temizlik işlemiydi. Haliyle ev hanımlarının çilesi diyebiliriz. Artık bu işi halı yıkamacılar devralarak ev hanımlarının omuzlarındaki onca yükten birini kurtarmuş olmaktadır. Bu nedenle halı yıkama firmalarına ihtiyaç duyan ev hanımları eş dostun tanıdığı veya teknolojiyi kullanarak internetten halı yıkama firması bulmaktadır. Peki halınız gerçekten temiz yıkanıyor mu?

Halı Yıkama İşinden Memnun musunuz?

Halı yıkama işlemi büyük dikkat isteyen profesyonel aşamalardan oluşan bir işlemdir. Bu işi yaparken dikkatli olunmalı, halıya zarar vermeden maksimum temizlik elde edilmelidir. Tezaltem Halı Yıkamada natürel halı şampuanları kullanarak halya zarar vermeden yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Halı yıkama makinemiz ile halının her bir noktasına gezerek en derindeki maytları bile rahatlıkla temizliyoruz. Halı temizliğinde püf noktalardan birisiz halının bol su ile surulanmasıdır. Şampuan kalıntıları halının daha hızlı bir şekilde kirlenmesine yol açacağından iyi bir şekilde durulanmalı ve sıkılmalıdır. Kurutma işleminde kapalı oda tercih edilmelidir. Tezaltem halı yıkama profesyonel halı temizliği ile hizmetinizdedir.

Aşağıdaki videoda fabrikamızda el dokuma halısı yıkama işlemi görülmektedir. Bol şampuan ile halı zarar görmeden yıkama işlemi yapılmaktadır. Firmamız tam zamanında hizmet ile tüm Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

şerifali halı yıkama
Şerifalide halı yıkama
maltepede halı yıkama