Kadıköy halı yıkama hizmetinde kaliteye büyük önem veren, uygun fiyatlı ve garantili halı temizleme yapan kurumsal bir firma olan Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası hizmet sayfasındasınız. Bu sayfada hizmetimiz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız: Halıları nasıl yıkıyoruz? Kadıköy halı temizleme servis ağımız, Kadıköy halı yıkama fiyatları ve profesyonel halı temizliği hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle halıları nasıl yıkadığımızdan bahsedelim:

Kadıköy halı yıkama hizmeti

kadıköy halı yıkama
Kadıköy halı yıkama

Halı temizleme işinde ortalama 15 yılı geride bıraktık. Bu süreçte her çeşit halıyı yıkama imkanımız oldu. İran, step, antika, ipek vs. Doğal olarak da halı yıkama işinde tecrübemiz büyük oranda arttı. Bu tecrübemiz ile Kadıköy başta olmak üzere tüm servis ağımızdaki semtlere garantili hizmeti vermekteyiz. Şimdi adım adım halıları nasıl yıkadığımız aktarmaya çalışalım:

  • Fabrimamıza gelen halılar ilk olarak kontrol edilir, halıda hasar var mı, leke var mı belirlenir.
  • Daha sonra yıkama bölümünde halılar tek tek ve doğal halı yıkama şampuanı kullanılarak yıkanır. Bol su ile durulanır ve varsa tekrar leke kontrolü yapılır. Çıkmayan lekeler için kimyasal leke çıkarıcılar kullanılır.
  • Yıkama işleminden sonra halılar sıkılır.
  • Son olarak halılar kurutma bölümünde kurutulur ve tekrar kontrol edilerek paketlenerek servise hazır hale getirilir.

Kadıköy ilçesi servis ağımız:

Tezaltem geniş bir servis ağına sahiptir. Günlük servis çıkardığımız semtler şunlardır:

19 Mayıs MahallesiErenköyKozyatağı
AcıbademFenerbahçeMerdivenköy
BostancıFeneryoluOsmanağa
CaddebostanFikirtepeRasimpaşa
CaferağaGöztepeSahrayı Cedit
DumlupınarHasanpaşaSuadiye
EğitimKoşuyoluZühtüpaşa

Kadıköy Halı temizleme fiyatları:

Ucuza halı yıkatmanın ve aynı zamanda kaliteli hizmetin adresi Tezaltem, halı yıkama fiyatları için tıklayın.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

kadıköy halı yıkama
kadıköy halı yıkama

İstanbul’un en eski ilçelerinden Kadıköy’de hizmet vermek bizim için büyük onur. Kalabalık bir yerleşim yerinde hızlı ve zamanında hizmet vermek elbet zor. Ancak firmamız bunun üstesinden gelerek müşterilerimize bu durumdan kurtarıyoruz. Halı bir ortamda insanların ilk temas ettiği eşyalar arasındadır. Doğal olarak da en sık kirlenen eşyalardan bir tanesidir. Bu nedenle firmamız Tezaltem Kadıköy Halı Yıkama, düzenli aralıklarla (yılda en az 1 kere) profesyonel halı temizlemeci firmalar tarafından yıkatmanızı önermektedir. Bir halının profesyonel manada yıkanması her ne kadar dil ile söylenmesi kolay olsa da aslında hiç de kolay değildir. Zira profesyonel demek halıya zarar vermeden, tam manasıyla temizlemek demektir. Hal böyle olunca bir çok firma profesyonel kelimesini kullanmakta ancak kaliteli halı yıkama ile yakından uzaktan alakası olmayan bir iş yapmaktadır. Haliyle tüketicinin sağlığı ile de oynamaktadır. Firmamız Tezaltem aşağıdaki videoda halıları nasıl yıkadığını göstermektedir. Halılar tek tek titiz bir yıkama işleminden geçmekte ve sıkılarak kurutulmaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama Firması: TEZALTEM !

Halılar, sürekli temas halinde olunan eşyalardır. Bu nedenle temizliklerinin gereken hassasiyetle ve profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Hem sağlığınız için hem de görünüm için firmamız halı temizleme ihtiyaçlarınızda güvenle yanınızdadır. Halılarınızı cinslerine ve özelliklerine göre ayırır, kontrollerden sonra yıkarız. Kaliteli ve profesyonel yıkama işleminden sonra durulama işlemini de aynı özenle yaparız.