Halıdan leke çıkarma işlemi ev ortamında vahim sonuçlar doğururken profesyonel müdahalede daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Fabrikamızda da lekeli halılar için özel üretilmiş leke çıkarıcılar kullanarak halıdaki lekeleri % 95 oranında temizlemekteyiz. Halı yıkama bizim işimiz!

Halıdan Leke Nasıl Çıkar?

Lekeli bir halıyı kimse kullanmak istemez. Hele misafir gelecekse daha bir itina ile leke çıkarma yöntemleri uygulanır. Ancak ev ortamında yapılan leke çıkarma işlemleri çoğu zaman yeterli değildir ve leke tam olarak çıkmaz. Bu durumda profeyonel destek almanızı öneriyoruz. Profesyonel destek aldığınızda halıya zarar vermeden lekelerden kurtulmak mümkündür. Leke çıkarmak için her lekeye ayrı olmak üzere özel leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Aşağıdaki resimde lekeli bir halı ve yıkama öncesi ve yıkama sonrası olmak üzere resimlerini görebilirsiniz:

Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası kaliteli hizmeti ile halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturmaktadır. Özellikle el dokuma halılarını titiz bir yıkama işlemi ile garantili olarak yıkamaktadır. Siz de halılarınızın profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir:

Tezaltem Halı Yıkama Fabrikasına Yol Tarifi Almak isterseniz aşağıdaki resme tıklamanız yeterlidir: