20 yıla yakın bir süredir Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde profesyonel halı yıkama hizmeti veren kurumsal bir firma olan Tezaltem Halı Yıkama firması müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Halı yıkama işi dışarıdan bakıldığında basit görünen bu sebepten de oto yıkamacılara dahi verilen bir olsa da minik bebeklerimizin halının üzerinde istedikleri gibi oynayabilmeleri için ne kadar dikkat isteyen bir iş olduğu aşikardır. Kimi zaman da oto yıkamacıya verilen ardından memnun kalınmadığı için halı yıkamacıların kapısını aşındıran olaylarla da karşılaşmaktayız. Özellikle leke çıkarma işlemi bildiğiniz gibi kolay bir iş değil ve profesyonel işlem yapılması gerekir.

tezaltem halı yıkama fabrikası

Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile en kaliteli el dokuma halılarınızı dahi garantili yıkamaktadır. Firmamız bu konuda personeline eğitimler vermekte ve büyük dikkat isteyen bu konuya özel önem vermektedir. Firmamız 2000’li yıllardan beri Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine hizmet sunmaktadır. En büyük misyonumuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Dokuma halısı yıkama konusunda ise İstanbul’un önde gelen yıkamacıları arasında yerini almıştır. Geçmişten gelen tecrübemiz ile halılarda solma, leke kalıntıları ve halıda deforme söz konusu değildir.

Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası hizmet kalitesini yüksek tutmakta ve bu doğrultuda kendisini yenilemeye devam etmektedir. Firmamızı tercih ederek gereksiz sorunların önüne geçebilirsiniz.