Maltepe halı yıkama hizmet sahamızda yer alan İstanbul’un ilçesidir, hızlı, garantili ve tam zamanında teslim avantajları ile Tezaltem Halı Yıkama fabrikası Maltepe’de hizmetinizdedir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için şimdi bizi arayabilir ayrıcalıkların tadına varabilirsiniz:

Önceliğimiz Memnuniyetinizdir !

Firmamız Tezaltem kurumsal hizmet anlayışı ile Maltepe’de halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetini tam zamanında hizmet anlayışı ile vermektedir. saatlerce hatta günlerce sizi halı yıkamacınızı beklemek zorunda bırakmadan istediğiniz zaman diliminde hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu konuda titiz bir çalışma yürütmektedir.

Maltepe’de Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Halınızı yıkatmaya karar verdiniz, peki halı yıkamacınızı nasıl bulacaksınız ve bulduğunuzda nasıl güveneceksiniz? Firmamız Tezaltem kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine büyük önem veren kurumsal bir firmadır. Güven konusunda büyük titizlik göstererek müşterilerimizin kafasında en ufak soru işareti bırakmaz. Ödemeleri iş tesliminde alır ve istediği zaman diliminde halıları perdeleri teslim eder. Güvenilir bir halı yıkama için Maltepe’de tek adresiniz Tezaltem olsun.

En Kaliteli Halı Temizleme Hizmeti

Size sunduğumuz avantajlardan birisi de uygun fiyat politikamızdır. Kaliteyi uygun fiyata size ulaştırmak için büyük çaba harcıyoruz. Firmamız rekabete açık bir şekilde fiyatlarını aşağı çekerek müşterilerin cebini yormadan halıları yıkamaktadır. Bu konuda fiyat listemizi incelemenizi öneririz.

Maltepe’de Neden Tezaltem Halı Yıkama?

  • Kalite: fabrikamıza gelen tüm halılar profesyonel halı yıkama parkurundan geçmektedir.
  • Güvenilir Hizmet: yıllardır Maltepe ilçesinde hizmet veriyoruz.
  • Her Kalitedeki Halıyı Yıkama: Halınızın kalitesine uygun yıkama hizmeti ile halılarınız zarar görmeden yıkanmaktadır.
  • Profesyonel Halı Yıkama Parkuru: Halılarınız önce toz çırpma makinesinde çırpılır, ardından tam otomatik bilgisayarlı halı yıkama makinesinde yıkandıktan sonra kapalı odada kurutulur. Son olarak kalite kontrolü yapılarak adresinize gönderilir.
  • Tam Zamanında Teslim !: Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Söz verdiğimiz zaman diliminde halılarınızı teslim ediyoruz.
  • Önceliğimiz Memnuniyetiniz!: Memnun kalmadığınız hizmetimizde 2. yıkama ücretsiz. Sorgusuz sualsiz 2. hizmetimiz ücretsizdir.

Maltepe halı yıkama servis ağımız:

Maltepe ilçesine hızlı servis imkanı sunan firmamız bununla birlikte, idealtepe, fındıklı, küçükyalı ve altıntepe mahallelerine servis hizmeti vermektedir. Anadolu yakasının aranan bir halı yıkamacısı olarak her geçen gün servis ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

ALTAYÇEŞME MAHALLESİ
ALTINTEPE MAHALLESİ
AYDINEVLER MAHALLESİ
BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ
BÜYÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ
CEVİZLİ MAHALLESİ
ÇINAR MAHALLESİ
ESENKENT MAHALLESİ
FEYZULLAH MAHALLESİ
FINDIKLI MAHALLESİ
GİRNE MAHALLESİ
GÜLENSU MAHALLESİ
GÜLSUYU MAHALLESİ
İDEALTEPE MAHALLESİ
KÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ
YALI MAHALLESİ
ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ