Maltepe halı yıkama hizmet sahamızda yer alan İstanbul’un ilçesidir, hızlı, garantili ve tam zamanında teslim avantajları ile Tezaltem Halı Yıkama fabrikası Maltepe’de hizmetinizdedir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için şimdi bizi arayabilir ayrıcalıkların tadına varabilirsiniz:

Maltepe’de Halı Yıkama
Tel: 0216 466 65 65

maltepe halı yıkama

Firmamız Tezaltem kurumsal hizmet anlayışı ile Maltepe’de halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetini tam zamanında hizmet anlayışı ile vermektedir. saatlerce hatta günlerce sizi halı yıkamacınızı beklemek zorunda bırakmadan istediğiniz zaman diliminde hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu konuda titiz bir çalışma yürütmektedir.

Maltepe’de Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Halınızı yıkatmaya karar verdiniz, peki halı yıkamacınızı nasıl bulacaksınız ve bulduğunuzda nasıl güveneceksiniz? Firmamız Tezaltem kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine büyük önem veren kurumsal bir firmadır. Güven konusunda büyük titizlik göstererek müşterilerimizin kafasında en ufak soru işareti bırakmaz. Ödemeleri iş tesliminde alır ve istediği zaman diliminde halıları perdeleri teslim eder. Güvenilir bir halı yıkama için Maltepe’de tek adresiniz Tezaltem olsun.

maltepede halı yıkama

Uygun fiyata halı yıkama hizmeti

Size sunduğumuz avantajlardan birisi de uygun fiyat politikamızdır. Kaliteyi uygun fiyata size ulaştırmak için büyük çaba harcıyoruz. Firmamız rekabete açık bir şekilde fiyatlarını aşağı çekerek müşterilerin cebini yormadan halıları yıkamaktadır. Bu konuda fiyat listemizi incelemenizi öneririz.

Maltepe halı yıkama servis ağımız:

Maltepe ilçesine hızlı servis imkanı sunan firmamız bununla birlikte, idealtepe, fındıklı, küçükyalı ve altıntepe mahallelerine servis hizmeti vermektedir. Anadolu yakasının aranan bir halı yıkamacısı olarak her geçen gün servis ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.