Ataşehir halı yıkama hizmetini tam zamanında prensibiyle uygun fiyata ve kaliteyle almak ister misiniz? Saatlerce hatta günlerce halı yıkamacınızı beklemek zorunda bırakmıyoruz sizi. Söz verdiğimiz saat diliminde halınızı alıyor yine söz verdiğimiz saatte halınızı teslim ediyoruz. Kurumsal firma Tezaltem Halı Yıkama ile iletişime geçin zamandan kazanın.Tüm hizmetlerinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdüren firmamız en uygun fiyatlı halı temizleme hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halı, kilim, antika ve en kaliteli halılarınız fabrikamızda garantili ve ücretsiz servis hizmetimiz ile yıkanıp adresinize teslim edilmektedir.

Ataşehir Halı Yıkama
Telefon: 0216 466 65 65

Ataşehir halı yıkama Tezaltem
Ataşehir halı yıkama Tezaltem

En iyi Ataşehir Halı Temizleme Hizmeti

Firma olarak kaliteyi tüm Ataşehir ilçesine ulaştırmak için çaba harcıyoruz. Bildiğiniz gibi her evde bulunan halılar yılda en az 1 kere yıkamaya verilir. İstanbul‘da da 2 milyondan fazla konut olduğunu düşünürseniz halı yıkama işindeki pazarın büyüklüğünü tahmin edebilirsiniz. Bu pazardan pay almak isteyen yüzlerce kişi de “halı yıkama fabrikası” adı altında işletme açarak hizmet sektörüne girmektedir. Fakat bir çok kişi kayıt dışı iş yaparak hem tüketiciyi mağdur etmekte hem haksız rekabete yol açarak bu işi profesyonel yapan kişilerin önüne set kurmaktadır. Firmamız tüm resmi kayıtlara sahip sayılı firmalar arasında en kaliteli hizmeti tüketiciye ulaştırmak için ilçemiz Ataşehir başta olmak üzere Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde hizmet vermektedir.

Ataşehir’de Güvenilir halı yıkama

Firmamız güvenilir halı yıkama yapan bir kaç sayılı firma arasındadır. Ucuza yıkamak her ne kadar kulağa hizmet kalitesinden yoksun bir anlayış gelse de firmamız maliyetlerde toplu ürün alımıyla bunun üstesinden gelmektedir. Ayrıntılı fiyat listemizi inceleyebilir aşağıdaki en sık yıkadığımız halı fiyatlarını görebilirsiniz. Hem ucuza yıkayıp hem kaliteden taviz vermeden bu işi yapmak büyük bir tecrübe ve finans gerektirir. Halı yıkama işinde gerekli olan tüm makinalar tesisimizde mevcuttur. sitemizdeki görsellerden de bunu anlayabilirsiniz.

Ataşehir halı yıkama Tezaltem toz çırpma makinesi

Tam zamanında uygun fiyata halı yıkama hizmeti

Tüm halı modellerini kurumsal yapısıyla garantili olarak yıkayan firmamız büyük bir tecrübeye sahiptir. Baba mesleği olan kuru temizlemeden gelen firmamız temizlik konusundaki bilgi birikimini halı temizliğine aşılayarak sektörde adından söz ettiren bir konuma gelmiştir. Özellikle tam zamanında halı yıkama hizmeti ile tüketiciyi halı yıkamacı firmasına mahkum etmiyoruz. Söz verdiğimiz saatte teslim ederek tüketiciyi zamandan da tasarruf etmesini sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Ucuz ve kaliteli halı yıkamanın adresi Tezaltem Halı Yıkama Fabrikasıdır. Halı, perde, koltuk, camlar, kapılar derken ev hanımlarına büyük bir iş düşmektedir. Ataşehir’de halı yıkama hizmeti almak için de komşuların kapısı çalınmaktadır. Sizleri bu işlerin büyük bir kısmından kurtarıyoruz. Halı, perde ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile ücretsiz servisimiz adresinize gelir ürünleri alır ve temizlenmiş bir şekilde adresinize teslim eder. Bir çok konuda kendiniz yormanıza, harap etmenize gerek kalmaz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ataşehir Halı Yıkama Fiyatları

Ayrıntılı fiyat listemiz için tıklayın: Ataşehir halı yıkama fiyatları
Yılda en az bir kere halılarınızı yıkatmanızı öneririz. Çünkü halılar, nasıl ki giysilerimiz, kullandığımız diğer eşyalar kısa zamanda kirleniyorsa kısa bir sürede de halılar kirlenmektedir. Dolayısıyla halıları sık sık yıkatarak hem ömrünü uzatabilir, hem de kir ve maytlardan kurtulmuş olursunuz. Hemen altta fabrikamızda bir halının yıkama aşamaları görülmektedir. Bol halı şampuanı ile halı yıkanır, ardından durulandıktan sonra sıkma makinesinde sıkılır ve son olarak kurutulan halılar kontrol edildikten sonra teslimat için servis personelimize verilir.Aşağıdaki videoda hizmetimiz için hazırladığımız görselleri bulabilirsiniz. Natürel şampuanlar ile halılar dikkatlice yıkanmakta sıkıldıktan sonra kurutulmaktadır. Kuruyan halılar hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz: