Tezaltem halı yıkama firması, koltuk yıkama hizmeti ile Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine profesyonel hizmet vermektedir. Adresinize gelerek çevreye hiçbir zarar vermeden profesyonelce koltuklarınızı yıkıyor ve vakumlayarak kısa zamanda kurumasını sağlıyoruz. Ekonomik ve kaliteli bir temizlik için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Tezaltem Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi

Koltuk Yıkama Makinesi Özellikleri:

  • 3 Motorlu
  • Yüksek Emiş Gücüne sahip
  • Suyu Isıtma Özelliği

Koltuklar halılar gibi pratik temizliği yapılan eşyalardan değildir. Koltuk temizliği özen isteyen, bunun için belirli bir zaman dilimi ayrılması gereken temizlik işlemidir. Mutlaka profesyonel destek alınmalı, zira büyük hasarlar bırakabilirsiniz koltukta. Yanlış kullanılan temizlik malzemeleri, yanlış ovalama düzeni ve koltuk üzerindeki ıslaklığın vakumlanarak çekilememesi gibi nedenlerden dolayı koltuğun ömrü hem kısalır hem de temizlik sağlanmamış olur. Bu sebeplerden dolayı profesyonel destek almanız çok önemlidir.

Firmamız Tezaltem Kadıköy ve Ataşehir ilçelerine koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Bizlere sipariş formundan veya telefonla ulaşabilirsiniz. Aşağıda örnek bir kaç temizlenmiş ve temizlenme aşamasındaki koltuk resimleri mevcuttur.

Koltuk Yıkama