Hasanpaşa halı yıkama hizmetini Tezaltem Halı Yıkama fabrikasından kurumsal bir yapıda ve uygun fiyata halı temizleme hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. Kalitemizden taviz vermeden tüm hizmetlerimizi firmamız garantisi altında sunmaktayız. Kadıköy halı yıkama firması Tezaltem.

Hasanpaşa halı yıkama

Hasanpaşa halı yıkama Tezaltem
Hasanpaşa halı yıkama Tezaltem

Halılar evlerimizin en önemli eşyalarından birisidir. Bundan dolayı belirli aralıklarda temizlenerek dekorasyonun daha şık görünmesi sağlanmalıdır. Halı yıkama uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda kurumsal hizmet sunan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Firmamız halı yıkama konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak hizmet vermektedir. Modern yıkama makinelerinde el değmeden yıkama işlemi yapılır. Ayrıca kullanılan şampuanlar doğal olduğundan dolayı halınızın yapısına herhangi bir şekilde zarar verilmez. Halı yıkama işleminde kimyasal içerikler kullanılır ise halının dokusu bozulabilir. Bunun bilincinde olan firmamız natürel şampuanlar kullanarak halınızı temiz hale getirir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Sizden teslim alınan halıların öncelikle toz arındırma işlemi yapılır. Daha sonra modern yıkama ünitelerine koyularak yıkama işlemine başlatılır. Yıkama işleminden sonra halılarınız kurutma odasına alınır. Burada iklim şartlarından etkilenmeden kurutması yapılır. Daha sonra özel bir şekilde paketlenerek adresinize teslim edilir. Firmamız halı yıkama fiyatlarını ekonomik fiyat politikasına uygun olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıkları da sağlayan firmamız müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir.

Hasanpaşa halı yıkama Tezaltem
Hasanpaşa halı yıkama Tezaltem

Evinizde yaşam kalitesi oluşturmak istiyorsanız belirli periyotlar içerisinde halınızı yıkatmanız yararınıza olacaktır. Sağlık açısından da önemli riskleri içeren halılar içerisinde biriktirdiği tozlar ile sizin solunum yolları hastalıklarına yakalanmanıza yol açar. Halı yıkama işlemi kısa süre de tamamlanarak halınız size teslim edilir. Ayrıca bu hizmetler uzman personel tarafından güler yüzlü hizmet içeriğine uygun olarak verilir.