26-28 Ocakta Halı Yıkamacılar Antalya Toplantısındayız

Tezaltem halı yıkama olarak her yıl Antalya’da gerçekleştirilen PHTYD İstişare Toplantısına bizler de katılıyoruz. Halı yıkama sektörü ile ilgili yenilikler, bilgiler ve değerli konuşmacıların yer aldığı etkinliğe her yıl olduğu gibi bu yıl da katılmaya çalışacağız.

26-28 Ocak antalya istişare toplantısı

Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası teknolojiyi çok yakından takip eden modern bir firmadır. Bu tür etkinliklere sık sık iştirak ederek gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bizler en iyi en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Antalya programında da sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için gelişmeleri yakından takip edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Canlı Yayınlar ile gerek sosyal medyada gerek web sitemize etkinlik ile ilgili gelişmeleri duyurmaya çalışacağız.

Phtyd İstişare Toplantısı

2005 yılında Türkiye genelinden bulundukları iller de marka olmuş Halı Yıkama Firmalarının temsilcilerinin tanışması amacıyla ANTALYA IC GREEN PALACE de organize edilen toplantıda katılımcıların istekleri doğrultusunda temelleri atılan Phtyd 2006 yılında Türkiye genelinde çeşitli İllerden gelen emeğine, mesleğine, meslektaşına değer veren, işinin ehli, değişime ve gelişime açık, sektörde sorunun değil çözümün parçası olmak isteyen duyarlı ve özverili 42 meslektaşımızla ilk genel kurulunu yaparak kurucu başkanımız Sn. Azem Kökez beyin başkanlığında PROFESYONEL HALI TEMİZLEYİCİLERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİNİ (PHTYD) kurulmuştur. Her yıl düzenli olarak Antalya’da düzenlenen istişare toplantıları ile sektör hakkında gelişmeler irdelenmiş, öneriler sunulmuşp ve bir çok yenilik sektör ile buluşmuştur.

14. Phtyd antalya İstişara Toplantısı

2018 yılındada 14. sü derçekleşecek olan etkinlikte öne çıkan detay Phtyd Başkanlık seçimi olacaktır. Şimdiden yeni Başkana başarılarımızı ve sektöre vereceği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi iletelim. 26-28 Ocakta Antalya’da buluşmak dileğiyle tüm okuyucularımıza temiz günler geçirmenizi dileriz. Ataşehir ve Kadıköy Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası

 

Bir yanıt yazın