Göztepe Halı Yıkama

Göztepe halı yıkama uygun fiyat, zamanında teslim, garantili yıkama avantajıyla Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası kurumsal yapısı ile telefonun ucunda. Arayın hızlı servis ikmanı ile halılarınızı alalım ve tam zamanında teslim edelim. Şimdi bizi arayın ücretsiz teklif alın.

Göztepe halı yıkama telefon
0216 466 65 65

göztepe halı yıkama

Firmamız her çeşit ce cinsteki halıyı yıkamaktadır. Ayrıca duvardan duvara halı, halıfleks hizmeti için de bizi arayabilirsiniz. Kurumsal hizmetin ayrıcalığını siz de yaşayın. 2019 yılında en iyi hizmeti vermek için varız.

Kadıköy Göztepe profesyonel halı temizleme

Tezaltem Göztepe halı yıkama halı yıkama aşamaları

Hemen üstteki resimde bir halının kare kare yıkanma aşamsı görülmektedir:

  • Bol şampuanlar ile önce yıkanır
  • Daha sonra bol su ile durulanır ki üzerinde şampuan kalıntısı kalmasın.
  • Yıkama sonrası halı sıkılır.
  • Son olarak kurutma odasında kurutulur ve alttaki resimde görüldüğü üzere kontrol edilerek paketlenir.

Firmamız Sahrayı Cedit mahallesindeki fabrikası ile Kadıköy Göztepe semtine hızlı servis imkanı ile halı yıkamaktadır. Özellikle el dokuma halılarınızı garamtili olarak mükemmel bir şekilde yıkayıp tam zamanında teslim etmekteyiz.

Halı temizliğinde bir numara olan firmamız büyük bir ustalıkla halı temizliği yapmaktadır. İşi bilen kalifiye elemanlarımızla işimizde en iyisini başarmak için günden güne yenilikler yapmaktayız. Halılarımız gün geçtikçe içlerine birçok kiri hapseder bu kirler ve tozlar içlerinde mikrop ve halı böceklerine yaşam ortamı sunar. Bu kirli halılara her bastığımızda havaya kalkan tozu ve kiri solumaktayız. Kirli halılar sağlıksız insanlara sebep olur. Ancak halınızı bizler gibi güvenilir firmalara düzenli olarak yıkatabilirsiniz. Halınızı evde yıkadığınızda yeteri kadar temiz olmaz ve yıpranır bu yüzden bizler bu işlemi profesyonelce yapmaktayız. Halılarınızı olması gerektiği gibi temizliyor ve kısa sürede teslim ediyoruz. Halılarınız teslim olduklarında tam hijyenik ve temiz olur.Göztepe halı yıkama hizmeti için Tezaltem size yeter.

Müşteri Memnuniyeti

Bizler sizlerin sağlığı ve mutluluğu için günlük hayatımızda bol bol kullandığımız bu eşyaları hijyenize etmekteyiz. Müşterileri memnuniyeti bizler için ilk sırada olduğundan işimizi mükemmel ve eksiksiz olarak yapıyoruz. Halıları tamamen arındırıyor, uygun şartlarda kurutuyor ve sizlere hızlı teslim ediyoruz. Teslimlerde donanımlı tesisimiz sayesinde asla geç kalmıyoruz.