Feneryolu halı yıkama, Tezaltem’in servis ağında bulunan Kadıköy ilçesinde bir mahalledir. Kadıköy halı yıkama hizmeti ile birlikte bu mahalleye de servisimiz vardır. Uygun fiyatlarımız ve profesyonel hizmetlerimiz ile Tezaltem garantili halı yıkama/temizleme hizmeti sunmaktadır.

Kadıköy Feneryolu Halı Yıkama
Tel: 0216 466 65 65

feneryolu halı yıkama

Apartman hayatının getirdiği zorluklar nedeni ile birçoğumuz halılarımızı balkonlarımızda veya eskisi gibi sokaklarda yıkamıyoruz. Bu nedenle birçok halı yıkma fabrikaları açılmıştır. Halılarınız hem daha iyi yıkanmakta ve zahmetsizce temizlik işleriniz gerçekleşmektedir. Hem zaman açısından tasarruf sağlamış olmaktasınız, hem de halıları nerede kurutacağım derdiniz kalmamaktadır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için Feneryolu halı yıkama firması olarak hizmetinize açılmış bulunmaktayız.

Son Model Halı Yıkama Makineleri İle Tertemiz Halılar

Firma olarak halı yıkama alanın da kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Her halı tek tek ve titiz bir yıkama işleminden geçirilir. Firmamıza özel deterjanlar kullanılarak halılarınızda tek bir leke bile kalmamaktadır. Özel kokular kullanılıp, halılarınız uzun süre mis gibi kokmaktadır. Halılarınız derinlemesine temizlenmektedir. Firmamız tarafından tüm halı modellerinin temizliği yapılmaktadır. Bazı halılar daha narin yıkama gerektirmektedir. Halı yıkama makinelerimiz sayesinde halılarınıza herhangi bir zarar gelmeden yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. En kaliteli el dokuma halılarınız bile firmamız tarafından yıkanmaktadır.  Halılarınız en kısa süre içerisinde yıkanıp, teslim edilmektedir.

Evden Eve Halı Yıkma Hizmeti

Halılarınız evlerinizden alınıp, evlerinize teslim edilmektedir. Yıkanan halılar özenle paketlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Feneryolu halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimi olmaktadır. Firma olarak bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yaz kış fark etmeden istediğiniz zaman halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için halı yıkama alanında faaliyet gösteren firmamız tüm gün hizmet sağlamaktadır.