Koşuyolu halı yıkama uygun fiyatlarla Tezaltem halı yıkama firması hizmetinde. Hızlı ve tam zamanında halı yıkama hizmeti almak için iletşime geçebilirsiniz. Kadıköy halı yıkama hizmeti içinde yer alan Koşuyolu mahallesine hızlı ve ücretsiz servisimiz ile halı temizleme hizmeti veriyoruz.

Koşuyolu halı yıkama
Tel: 0216 466 65 65

Halı yıkama günümüzde profesyonel firmalar tarafından kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Halıların içlerine kadar sızan kir ve lekeler zaman içinde mikropların çoğaltır ve sağlık açısından olumsuz koşulların oluşmasına neden olur. Firmamız Koşuyolu halı temizleme için sunulan halı yıkama hizmeti Avrupa standartlarında sunulmakta olup, ileri teknolojiye sahip makinelerde yıkanmaktadır. Eğer evlerinizde küçük çocuk varsa halıların hijyenik olması son derece önemlidir. Koşuyolu halı yıkama firması Tezaltem olarak bünyemizde her türlü halının temizliği özel tekniklerle gerçekleşmektedir.

koşuyolu halı yıkama

Bütçenize Uygun Halı Yıkama Hizmeti Sunuyoruz

Halıların yıkanması en az senede iki kez olması, halının hijyenik olması için son derece önemlidir. Evinizde kendi imkanlarınızla halı yıkamak yerine profesyonel firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Halılarınızın özelliğine bakarak uygun tekniklerle halılarınızı yıkıyoruz. El örgü halılardan tutunda makine halılarına kadar en iyi hizmeti alabileceğiniz adreslerden biri olan firmamız, uygun fiyat aralıkları ile bu hizmetleri sunmaktadır.

Halılarınızın derinliklerine inen kir, kıl, yemek artıkları gibi birçok atığın öncelikle temizliğini özel silkeleme tekniği ile yapıyoruz. Bu teknikle halının derinlemesine inen tüm kirlerden arınmasını sağlıyoruz. Daha sonra ise özel makinelerde doğal deterjanlarla halılarınızı yıkayan firmamız, kısa sürede halılarınızı size teslim edecek hale getirmektedir. Özel araçlarımız ile halılarınızı size güler yüzlü çalışanlarımız ile yapıyoruz. Siz de Koşuyolu halı yıkama hizmeti için bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.