Fikirtepe halı yıkama Tezaltem halı yıkama fabrikasının tam zamanında ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti verdiği bölgelerdendir. Firmamız hızlı servisi ve uzman personeli ile tüm Kadıköy halı yıkama hizmeti ile ilçeye profesyonel ve garantili halı yıkama temizleme hizmeti sunmaktadır.

Fikirtepe halı yıkama
Tel: 0216 466 65 65

Halılarda derinlemesine inen kir ve artıklar zaman içinde çeşitli sağlık sorunlarına yol açacağından, titizlikle halı yıkama hizmetinin sunulması gerekiyor. Fikirtepe halı yıkama Firmamız bu konuda birinci sınıf hizmet sunmakta olup halılarınızı en kısa sürede sizden alarak, hijyen kurallarına uygun yıkıyor ve size kısa sürede teslim ediyor. Halıların derinliklerine inen kir ve atıkların temizlenmesi için özel toz alma makinelerimizde tozunu alıyor ve yıkama işlemini daha sonra yapıyoruz. Halıların yıkanmasından kurutulmasına kadar birçok ayrıntı hijyen kurallarına uygun olarak yapılmalıdır. Firmamız, kullanmış olduğu temizlik ürünlerinden tutunda ileri teknolojiye sahip halı yıkama makinelerine kadar en iyi hizmeti sunmaktadır.

Fikirtepe halı yıkama
Fikirtepe halı yıkama

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Yaşam alanlarında kullanmış olduğunuz halıların hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmesi son derece önemlidir. İlkeli ve dürüst çalışma politikası ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, bütçenizi sarsmayacak fiyat aralıkları ile halılarınızı yıkamaktadır. Bizi aradığınızda kısa sürede adresinize ulaşıyor ve halılarınızı sizden alıyoruz. Hanımlar halı seçiminde dikkatli ve titiz olmaktadır. Özenle seçilen halıların hijyen kurallarına uygun olarak yıkanması son derece önemli olup, firmamız bu konuda en iyi hizmetleri sunan firmalar arasında yerini almıştır. Kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet sunan firmamız, Fikirtepe’de güvenilir halı yıkama hizmeti sunan en iyi halı yıkama firmalarından biridir. Halılarınızı hijyen kurallarına uygun yıkıyor ve kurutuyoruz. Bütçenizi sarsmayacak fiyat aralıkları ile sunduğumuz hizmetler için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Fikirtepe halı yıkama fiyatlarımız için tıklayın:
Fiyat Listemiz

Fikirtepe halı yıkama Tezaltem
Fikirtepe halı yıkama Tezaltem