Battaniye yıkama hizmeti veren firmamız Tezaltem bu hizmetinde de kaliteye ve tam zamanında teslim ayrıcalığını tüm müşterilerimize sunmaktadır. Ataşehir battaniye yıkama hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında yorgan yıkama hizmetimiz de mevcuttur.

Battaniyeleriniz Ne Kadar Temiz?

Evlerimizde kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniye gibi eşyaların hijyen kurallarına uygun şekilde yıkanması son derece önemlidir. Yıkama esnasında kullanılan deterjanların doğal olması ve doğal ortamda kurutulması çok daha sağlıklı battaniye ve yorganlara sahip olmanıza imkan tanır. Bu konuda firmamız, birinci sınıf hizmet sunmakta olup, kış aylarında üstümüze örttüğümüz battaniye ve yorganların yıkamasını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunmakta olup, yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Battaniye Ve Yorgan Temizliğinin Önemi

Kışın bitmesi ile kaldırdığımız battaniye ve yorganlar, kış aylarına girmeden tekrar ortaya çıkmaktadır. Bu dönemlerde battaniye ve yorganların yıkanarak kullanılması çok önemlidir. Uzun süre havasız kalan bu eşyalar, hijyen koşullarına uygun şekilde yıkanmalıdır. Firmamız tarafından sunulan bu hizmetler Avrupa standartlarında sunulmaktadır. Bünyemizde kullanmış olduğumuz doğal deterjanlar daha sağlıklı şekilde battaniyelerinizi ve yorganlarınızı yıkamamıza imkan tanıyor. Ataşehir halı yıkama firmamız Tezaltem temizliğe büyük önem veren kurumsal bir firmadır.

İleri teknolojiye sahip battaniye ve yorgan yıkama makinelerimiz ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Bütçenizi sarsmıyor ve kurumsal hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İlkelerimizden taviz vermeden sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğinizde bizi aramanız yeterli olup, bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Battaniye ve yorganlarınızı ister elden teslim edebilir, isterseniz de yıkama talebinde bulunarak gelen arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz. Sizde yorgan ve battaniye temizliği konusunda firmamızdan birinci sınıf hizmet almak isterseniz, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.