Kadıköy koltuk yıkama, Tezaltem kalitesi ve garantisi altında uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Kotluk temizliği için firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Natürel şampuanlarımız ile her çeşit ve kalitedeki koltuğu sorunsuz bir şekilde yıkamaktayız. Koltuk yıkama işlemi sırasında çevreye zarar vermeden titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy’de Profesyonel Koltuk Yıkama

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Kadıköy’de koltuk, çekyat ve oturma grubu yıkama hizmetini kaliteli bir şekilde yapan firmamız Tezaltem uygun fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Koltuk yıkama fiyatlarımız için bakabilirsiniz: https://www.tezaltem.com/fiyatlarimiz/

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız koltuklar dekorasyon açısından büyük önem taşır. Kullandığınız koltuklar belirli bir zaman sonra kirlenmektedir. Koltukların temizlenmesi özen isteyen bir konudur. Kendiniz temizlemeye çalışsanız bile koltuğun altına yerleşen toz tabakasını temizleyemezsiniz. Bu da koltuğunuzun daha kirli görünmesine neden olur. Bundan dolayı koltukların belirli aralıklarda temizlenmesi gerekir. Bu konuda hizmet veren firmamız, Kadıköy koltuk yıkama hizmeti ile özel makineler yardımı ile koltuklarınızı yerinde yıkamaktadır. Yerinde hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu hizmeti ekonomik fiyat politikası ile vermektedir. Sizde koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Kadıköy koltuk yıkama

Koltuklar Nasıl Yıkanır

Koltuklarınızı yıkatmak istediğinizde uzman personelimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha sonra uzman personel özel yıkama makineleri ile belirttiğiniz adrese gelerek yıkama işlemine başlar. Kadıköy koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yıkama işlemi sırasında etrafa herhangi bir şekilde zarar verilmez. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca özel makineler ile yıkama işlemi yapıldığından dolayı koltuklarınız ilk günkü gibi temiz olur. Bu hizmet size garanti kapsamı içerisinde sunulmaktadır. Ayrıca evinizde bulunan tüm koltuk modelleri için bu hizmeti alabilirsiniz. Özel bir şekilde yıkama işlemi sonrası koltuğunuzun rengi açılır. Ayrıca koltuğunuzu uzun süreli kullanım ömrü olmasına da katkı sağlar. Koltuklarda bulunan lekelerde yıkama sonrası çıkacaktır. Geniş hizmet ağı ile müşterilerine yardımcı olan firmamız bu hizmet içeriğini yasal çerçeve içerisinde sunmaktadır.