Şerifali halı yıkama, şimdi Tezaltem halı yıkama güvencesi ile telefonun ucunda, tam zamanında teslim, hızlı servis, uygun fiyat gibi avantajlar ile kurumsal hizmetimizin tadını çıkarın. Şerifali mahallesi halı yıkama firması için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Şerifali Halı Yıkama
Tel: 0216 466 65 65

Tezaltem halı yıkama fabrikası, Şerifali mahallesine yakınlığı ile öne çıkmakta ve hızlı servis ikmanı sunmaktadır. Yıllardır Ümraniye’ye hizmet vermekte olan firmamız, Şerifali Mahallesine yakınlığı ile diğer firmalardan bir adım önde hizmeti kısa zamanda tüketiciye ulaştırmaktadır.

Şerifalide halı yıkama

Halı yıkama işindeki tecrübemiz ile her çeşit halıyı, özellikle el dokuma halılarını boyama yapmadan halıya zarar vermeden yıkıyor ve teslim ediyoruz. En değerli halılarını TEZALTEM garantisi altında yıkıyor ve kısa zamanda teslim ediyoruz. Sorunsuz bir halı yıkama süreci için şimdi bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz teklif alabilir karşılaştırabilirsiniz.

Şerifali’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Profesyonel halı yıkama nedir? Kaliteli halı yıkama nedir?
Tezaltem hizmet kalitesi yüksek kurumsal bir firmadır. Bi halının profesyonel ve kaliteli yıkanabilmesi için bir çok unsur vardır. Halıları yıkamadan önce bu hususları iyi değerlendirmeli, uygun olmayan şartları düzenleyerek uygun hale getirmeli daha sonra halıyı yıkama aşamasına geçilmelidir:

  • Öncelikle halıları yıkamadan önce kontrol edilmelidir, Halının cinsi, kullanılacak şampuan türü ve halıda leke, hasar var mı ayrıntılı olarak incelenir.
  • Makinede yıkanacak halılar ayrılı, el dokuma halıları ayrı bölümde yıkanacağı için bunlar da ayrılır.
  • Yıkama aşamasında halıya zarar verecek sert fırça kullanılmamalıdır.
  • Yıkama sonrası bol su ile durulanmalıdır. Otomatik makinede yıkanan halılar maalesef bol su ile durulanmadığı için daha sık kirlenmektedir.
  • Sıkma makinesinde halılar sıkılır ve mutlaka kapalı odalarda kurutulmalıdır. Güneş halıya zarar verir ve toz kapmasına neden olur.
  • Bu işlemlerden sonra mutlaka halı kontrolden geçirilmelidir. Leke çıkmış mı halıda zarar var mı tek tek kontrol edilmelidir.

Yıkama süreci bu şekilde tamamlandıktan sonra önemli bir nokta zamanında teslim edilmelidir. Müşteriyi saatlerce hatta günlerce “halım gelecek” diye bekletmemek günümüz şartlarında çok mühim bir konudur.

Şerifali Tavsiye Halı Yıkama

Firmamız gerek dijital ortmda gerek gerçek hayatta tavsiye edilen bir halı yıkama firması olmuştur. Elbette bunun altında da müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Firmamız bu konuya büyük hassasiyet gösteren nadir firmalardan bir tanesidir. “En iyi reklamı müşteri yapar” düşüncesi ile gerek zamanında teslim, gerek hızlı servis, gerekse kaliteli hizmet gibi en hassas konulara eğilerek müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı bilmiştir. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Şerifali Tezaltem halı yıkama; tam zamanında teslim.

şerifali halı yıkama

Aşağıdaki videoda Şerifali halı yıkamacısı Tezaltem’in halı yıkama işlemi görülmektedir. videoda el dokuma halısı yörük halı yıkanmaktadır. Bol köpüklü halı şampuanı ile halıya zarar vermeden yıkanan halı yine bol su ile durulanmaktadır. Böylece halıdaki kalan şampuanların halıya zarar vermesinin önüne geçilmiş olur. Şerifali mahallesine de kusursuz temizlik sunan bir halı yıkamacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Tezaltem Halı Yıkama Fabrikası.

Şerifali Halı Yıkama Fiyat Listemiz için tıklayın:

 https://www.tezaltem.com/fiyatlarimiz/