Halı Kurutma Odamızı Yeniledik

Halı Kurutma Odası, profesyonel halı yıkama firmasında olması gereken en önemli unsurlardan birisidir. Tezaltem halı yıkama fabrikası da haı kurutma odasını kullanmakta ve zaman zaman da revize etmektedir.

Halı Kurutma Odası Neden Önemlidir?

Halı yıkama işlemi titiz bir şekilde yapılabilir, ancak kurutma aşamasında açıkta, tozun içinde kuruyan halılar maalesef yıkanmış sayılmaz. Bir de açık havada güneş ışıklarından solma olayı var ki halıyı yıkamaya vermeyin daha iyi. Firmamız kapalı kurutma odasında halıları kurutmakta ve bu sorunlardan kurtulmaktadır. Müşterilerimize de mis gibi tertemiz halıları teslim etmekteyiz.

Ataşehir halı yıkama hizmetinde kurumsal hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdüren firmamız bu kapsamda sık sık yenilikler yaparak müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmaktayız.

Halı kurutma odasının avantajları:

  • Dış ortamdan etkilenmemesi; açıkta kuruyan halılar ortamın tozunu mıknatıs gibi üzerine çekmektedir.
  • Güneş ışıklarından koruması; güneş ışıkları halınınr orjinal rengine zarar verir ve eski bir görünüm oluşur.
  • Daha hızlı kurur; kapalı odalarda hızlı kuruduğu için acil ihtiyaçlarınızda büyük avantaj sağlamaktadır.
  • Özellikle kış aylarında büyük kolaylık sağlamaktadır

Sıcak hava akımı ile ısıtılan kurutma odası büyük miktarda halıyı kısa zamanda kurutmaktadır. Tezaltem kalitlei halı yıkama için gereken tüm şartları yerine getirmektedir. Böylelikle halılarınızı güven içinde kullanabilirsiniz.

halı kurutma odası

 

Bir yanıt yazın