Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama! Bir çok firma son zamanlarda bunu sıkça dile getirmektedir. Peki nedir bu profesyonel halı yıkama? Malesef bunu bir çok kişi ya da firma tüketiciyi kandırma amacıyla gerek broşürlerde gerekse dijital ortamda sıkça kullanmaktadır. Ataşehir halı yıkama ve Kadıköy halı yıkama hizmetleri ile bölgeye en iyi halı yıkama firması olarak kurumsal hizmet vermekteyiz.

Profesyonel halı yıkama nedir?

  • Öncelikle firma her çeşit halı hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bir çok halının yıkama işlemi farklıdır ve bunu halı yıkamacı iyi bilmesi gerekir.
  • Bunun yanında kullanılan şampuanlar ne kadar natürel olursa halıya zarar verme riski o kadar azalır.
  • Kullanılan makineler kaliteli olmalı, halıya zarar vermeden yıkama, sıkma, hav kabartma ve toz alma işlemlerini yapmaldır.
  • Müşteriye verilen sözler tam anlamıyla yerine getirilmelidir, lekeler, saçak tamirleri, teslim zamanı gibi püf noktalar müşteri açısından çok önemlidir.

profesyonel halı yıkama

Kullanılan halılar dekorasyon açısından büyük önem taşır. Evinizde kaliteli bir hava oluşturmanıza yardımcı olan halılar belirli bir zaman sonra kirlenebilmektedir. Kirli olan halı görsel açıdan şık bir duruş sergilemeyecektir. Ayrıca sağlık açısından da riskler oluşturacaktır. Özellikle solunum rahatsızlığı olan kişiler olumsuz olarak etkilenecektir. Bundan dolayı halıların belirli aralıklarda yıkanması gerekir. Halı yıkama uzmanlık isteyen bir konudur. Bundan dolayı mutlaka alanında uzman bir firmadan kurumsal destek alınması gerekir. Profesyonel halı yıkama hizmeti aldığınızda halının renkleri ve canlılığı geri gelir. Bu sayede dekorasyonunuzda daha şık bir görsel ortaya çıkar. Tezaltem’in halıları yıkarken dikkat ettiği hususları şu linkten görebilrsiniz: https://www.tezaltem.com/halilari-yikarken-nelere-dikkat-ediyoruz/

Modern Makinelerde El Değmeden Yıkama

Firmamız halı yıkama işleminde sektör içerisinde başarılı işlere imza atarak lider konuma yükselmiştir. Tüm halı modellerini el yıkamadan modern makinelerde yıkıyor ve iklim şartlarından etkilenmeden kurumasını sağlıyoruz. Tüm bu hizmet içeriği alanında uzman bir ekip tarafından size sunuluyor. Halı yıkama aşamalarında ilk olarak halınızın tozdan arındırılması yapılır. Tozdan arındırılan halı özel makinelerde özel şampuanlar yardımı ile yıkanır. Natürel şampuanlar halınızın dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizlik yapar. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlanır. Halıların yıkanma aşamasında mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıdaki gibidir.

  • El değmeden yıkama işleminin yapılması gerekir.
  • Halıda yer alan lekeler kesinlikle temizlemelidir.
  • Kimyasal içerikler kullanılmamalı doğal şampuanlar tercih edilmelidir.
  • Yıkama işleminde halının yapısına zarar verilmemeli hassas bir yıkama yapılması gerekir.
  • Kurutma işlemi özel odalarda yapılmalıdır.

Firmamız tüm bu hizmet içeriğine dikkat ederek işlemlerini sürdürmektedir. Bundan dolayı sizde halılarınızı güven içerisinde yıkatmak isterseniz firmamızın sunduğu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Yıkanan Halının Ömrü Uzar

Doğru bir şekilde yıkanan halının ömrü uzar. Bu sayede uzun ömürlü bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Firmamız halı yıkama konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı olur. Halı yıkama fiyatları ise ekonomik fiyat politikasına uygun olarak belirlenmiştir. Halı yıkama aşamasını garantili hizmet anlayışı içerisinde veren firmamız müşteri memnuniyet ilkesine de önem vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca tüm hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde müşterilerimize sunuluyor.

Bir yanıt yazın